Začínáme s dietou

Bezlepková dieta 2 - 7 700 výtisků

Bezlepková kuchařka 2Bezlepková kuchařka 2 

Informace o onemocnění celiliakií napsat prof. MUDr. Přemysl Frič, Drsc.

Doprovodné texty jednotlivých kapitol o psychickém stavu pacientů po stanovení diagnózy celiakie s nutnostní doživotní bezlepkové diety až po kapitolu "celiak gurmán". Stav pacienta, kdy dožitotní bezlepkovou dietu přijal, napsala Mgr. Libuše Kalvodová.

Autorkou a fotografkou je Iva Bušinová, ředitelka občanského sdrružení Poradenského centra pro celiakii a bezlepkovou dietu.

DotiskKniha Bezlepková kuchařka 2 vyšla v roce 2007 v naklatelstvní Grada Publishing, a.s. o počtu stran 220. Každý rok byla dotiskována, tedy již  5x. Podle informace pracovníků nakladatelství Grada vyšlo již neuvěřitelkých 7 700 výtisků. Více o kuchařce v nakladatelství Grada se dozvíte ZDE.

Kde Bezlepkovou kuchařku 2 koupíte - v každém dobrém knihkupectví. Nebo v internetovém eshopu Poradenského centra pro celiakii a bezlepkovou dietu.

Bezlepková kuchařka 2 je nemocnými celiakií velmi oblíbená. Nejen pro množství autentických fotografií paní Bušinové, ale zejména proto, že v bezlepkových receptech využívá na domácím trhu běžně dostupné bezlepkové potraviny a soroviny.

Ukázka z knihy 2Ukázka z knihy 3Ukázka z knihy 4Ukázka z knihy 5Ukázka z knihy 6

Komentáře k článku
:
:
:
RONXB:
Datum: 31.1.2014 9:12:56
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na bezlepkovou kuchařku od paní Bušinové.Kuchařku 2 už mám, ale chtěla bych i tu první. Není nikde k sehnání. Moje dcera má alergii na pšenici a učíme se vařit. Děkuji Stará

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace