bezlepkovadieta.cz » Info a články » Vitamíny, minerály

Vitamíny, minerály

Celkem 31 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31]

NutraBen - specifikace

Antioxidační systém je složen z rostlinných extraktů Ginkgo biloba (jinan dvojlaločný) a Pycnogenolu (borovice přímořská), koenzymu Q10, bioflavonoidů rutinu a naringinu, stopových prvků zinku a selenu, dále vitaminů C, E, ß-karotenu a lecithinu.

Praeostin - specifikace

Doplněk stravy určený především pro dobrý zdravotní stav kostí a zubů

Gastronut - specifikace

Doplněk stravy určený k odstranění žaludečních obtíží

Nutra Thin - specifikace

Lecithinový koktejl určený pro obnovu a regeneraci celého organismu, zejména mozku. NutraThin je práškový koncentrát pro přípravu posilujícího koktejlu s vysokým obsahem přírodního sójového lecithinu, bohatého zdroje esenciálních fosfolipidů. Má vysoký obsah účinných živin. Originální technologie umožňuje snadné rozpouštění ve vodě či mléce.

Gelasil - specifikace

Doplněk stravy určený především pro dobrý zdravotní stav kloubů, vazů, vlasů, nehtů, kůže i kostí

Linie - specifikace

Linie svým složením patří k špičkovým výrobkům svého druhu. Je nutričně vyvážená a obsahuje nejen všechny základní živiny a mikroživiny, ale i další složky s vysokým fyziologickým účinkem, které přispívají k účinnému hubnutí a současně chrání zdraví.

Amoroso - specifikace

Relaxační a léčebná kosmetická lázeň a pleťová maska s přírodním parfémem alpské flóry.Bioaktivní látky ve formě liposomů pronikají hluboko pod pokožku a jejich účinek se tím podstatně zvyšuje. Působí aromaterapeuticky.

Hladina vitaminu C v potenciální spojitosti s rizikem astmatu

Nejnovější výzkumy naznačují, že deficit vitaminu C může zvyšovat pravděpodobnost vývoje astmatu v dětství. Na vzniku astmatu se ale podílejí i další faktory jako např. kouření v domácnostech, nedostatečná výživa obecně, rasa, životní prostředí. Výskyt astmatu ve vyspělých zemích neustále vzrůstá.

Vitamin B12 a osteoporóza

Nedostatek vitaminu B12 u starších žen zvyšuje riziko osteoporózy. Dosud není znám vliv suplementace vitaminem B12 na zpomalení úbytku kostní hmoty.

Hořčík snižuje riziko diabetu

Výsledky nejnovějších amerických výzkumů naznačují, že hořčík ve stravě do jisté míry může snižovat riziko vzniku diabetu 2. typu. Tyto poznatky podporují doporučení nutricionistů, týkající se zvyšování spotřeby potravin jako jsou kupříkladu cereálie, ořechy a zelená listová zelenina.

Celkem 31 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31]

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace