bezlepkovadieta.cz » Info a články » Galerie » Prezentace

Prezentace

Celkem 112 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy

Účast na setkání 24. listopadu - ukázka přípravy bezlepkových knedlíků, poradna a večer koncert Vojty Kiďáka Tomáška

Máme uvařeno

Pravidelně se účastním s přípravou různých bezlepkových jídel a poradnou akcí, které pořádá restaurace Galerie v Karlově, nedaleko Žďáru nad Sázavou. Zvala jsem vás i na sobotu 24. listopadu 2012 na amatérskou soutěž O NEJLEPŠÍ SVÍČKOVOU VYSOČINY (akce nebyla bezlepková! ) Porotců bylo 9, hodnotili 16 vzorků svíčkových.  Do poroty zasedla mimo jiné Stáňa Moravcová, redaktorka časopisu o vaření Apetit.

V restauraci běžně připravují jídla bez lepku a penzion nabízí možnosti ubytování. Přesto, že nejen o soutěž, ale i o přípravu tentokrát bezlepkových knedlíků byl zájem, neúčastnil se ani jeden celiak. Ale ani já, ani ostatní účastníci, kterých bylo tentokrát opravdu hodně, jsme se nenudili.

Bezlepkové knedlíky budou i v chorvatském Pagu

Paní Pavlína

Tak takové knedlíky bude připravovat majitelka cestovní kanceláře Jadran Pag paní Pavlína pro ty, kteří si na dovolené v Chorvatsku objednají přípravu bezlepkové stravy.

VI. celostátní setkání celiaků v Jeseníkách v roce 2009 ve fotografiích

Jeseniky06IV. celostátní setkání celiaků v Jeseníkách v roce 2009 -  2. až 4. října 2009

hotel Dlouhé Stráně - Kouty nad Desnou - okr. Šumperk

Celiakie a bezlepková dieta na školení fimy Nutra Bona

hotelTermal Mušov

Celostátní školení firmy Nutra Bona a jejich produktů, které jsou mimo jiné velmi vhodné pro nemocné celiakií, se konalo dne 19. 01. 2013  v hotelu Termal v Mušově.

Reportáž z kurzu bezlepkového vaření v hotelu Alcron

Účastníci kurzu

Lekci  bezlepkového vaření pod vedením Romana Pauluse a specialistkou na bezlepkovou dietu, paní Ivou Bušinovou uspořádal pražský hotel Alcron, 29. 11.2012. 

O zlatý guláš Vysočiny - s ukázkou bezlepkové diety

12. května 2012

porota v čele s Petrem Novotným

V motorestu Galerie na Vysočině se dne  12. května 2012 konala soutěž "O zlatý guláš Vysočiny".  Předsedou komise byl opět bavič a moderátor Petr Novotný. Presentaci a zejména ochutnávku bezlepkových výrobků zajištila poradkyně pro bezlepkovou dietu ing. Iva Bušinová.

Konference Výživa, potraviny a zdravý životní styl

konferenceSoučástí odborného programu konference Výživa, potraviny a zdravý životní styl byla i přednáška předsedkyně správní rady Ing. Ivy Bušinové o celiakii a bezlepkové dietě.  Akce mimo jiné pro nutriční terapeutky, lékaře a výživé poradce se uskutečnila ve dnech 14. a 15. dubna 2012 v Brně. 

Bezlepková dieta 2 - 7 700 výtisků

Bezlepková kuchařka 2Bezlepková kuchařka 2 

Informace o onemocnění celiliakií napsat prof. MUDr. Přemysl Frič, Drsc.

Doprovodné texty jednotlivých kapitol o psychickém stavu pacientů po stanovení diagnózy celiakie s nutnostní doživotní bezlepkové diety až po kapitolu "celiak gurmán". Stav pacienta, kdy dožitotní bezlepkovou dietu přijal, napsala Mgr. Libuše Kalvodová.

Autorkou a fotografkou je Iva Bušinová, ředitelka občanského sdrružení Poradenského centra pro celiakii a bezlepkovou dietu.

Bezlepkový štrůdl hodějické babičky na jídelním lístku hotelu Alcron

Tak se servíruje v AlcronuTak vám naservírují bezlepkový jablečný závin v pražském holetu Alcron, přesně podle receptu vítězky základního kola soutěže amatérských kuchařů Ivy Bušinové.

Nevěříte? Přesvěčte se!

Ukázka přípravy bezlepkových knedlíků s ochutnávkou

23. července 2011 v motorestu Galerie
Netradiční ovocné knedlíkyV motorestu a penzionu Galerie na Vysočině v malinké obci Karlov č. 2 jsme minulý víkend v rámci soutěže o nejlepší knedlík dělali přesentaci a ukázky přípravy bezlepkových ovocných knedlíků

Celkem 112 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace