Poznámka

Paní Katka je 3 000 zaregistrovanou!

Děkujeme za registraci, blahopřejeme a posíláme dárečky

Dárky od sponzorů

Paní Katka Struhařová se jako 3 000  zaregistrovala na web Poradenského centra pro celiakii a bezlepkovou dietu. Děkujeme za registraci a blahopřejeme!

Ceny pro jubilantku věnovala firma Balviten a Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu, občanské sdružení.

Co všechno paní Katce posíláme? Získali jsme od firmy Balviten balíček s bezlepkovými potraviny. Protože paní Katka již Bezlepkovou kuchařku č. 2 má, dostává od nás, druhého spozora, informační DVD, který připravil prof. Frič, prof. Nevoral a Ing. Bušinová. Dále něco pro rozptýlení - originál hru Scrabble a pro vyzkoušení oceněnou směs na chléb pro zdraví Caltu a chlebové koření.

Dopis od výtězky:

"Jmenuji se Katka Struhařová, je mi 34 let. Celiakii mně lékaři zjistili asi před 2,5 lety. Rozhodně jsem se kvůli této diagnóse nijak nehroutila, i když jsem s celiakií v rodině zkušenosti neměla. Několik let jsem měla  zdravotní problémy, ale asi nejhorší byl můj psychický stav, zvlášť, když mně hrozila psychiatrie kvůli "anorexii". Naštěstí jsem se dostala do dobrých rukou paní primářky hematologie MUDr. Stavařové ve Zlíně, která mně celiakii objevila. Díky dietě se můj zdravotní stav rychle lepšil a už po roce jsem byla těhotná. V současné době jsem na mateřské dovolené, mám dvě děti - 6,5 letého Štěpána a 10 měsíčního Šimona. Bydlíme v malé vesničce asi 40 km od Zlína Bohuslavice nad Vláří.

Určitě to není pro nikoho z nás někdy lehké odolat svodům potravin s lepkem, proto všem přeji hodně síly a pevnou vůli. Katka."Také vy se můžete zaregistrovat pro odběr bulletinu Úsměv celiaka, stačí kliknout 
ZDE. 

Ing. Iva Bušinová

Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu

Komentáře k článku
:
:
:
BLQEM:

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace