Poznámka

Dotace na práci Poradenského centra pro celiakii a bezlepkovou dietu nebudou

Vzhledem k přetrvávajícímu vážnému dlouhodobému onemocnění ředitelky Poradenského centra pro celiakii a bezlepkovou dietu, občanského sdružení ing. Bušinové,  jsme museli zrušit přijetí, vyčerpání  finančních dotací z MZČR na rok 2012.

Provoz sdružení je financován z vašich peněžních darů, částečně z provozu zásilkového obchodu a přednášek, které ing. Bušinové, povolí lékař.

Děkujeme za zaslanou jakoukoliv finanční pomoc pro provoz těchto webových stránek a Poradenského centra pro celiakii a bezlepkovou dietu. Číslo účtu občanského sdružení Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu je:

171554753 / 0600

Několikrát  denně zvoní telefon s otázkou ohledně bezlepkové diety. Stále docházejí také emaily s dotazy.  Bohužel  nad námi visí otázka, zda občanské sdružení dokážeme zachovat. Očekáváme vaši pomoc.

Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu

občanské sdružení

Velké poděkování patří  celiakům, kteří na činnost pacientského sdružení již přispěli. Nemáme souhlas se zveřejněním jmen.  Všechny příspěvky byly použity na úhradu provozu webových stránek, telefonů, internetu, úhradu ubytování a stravy přednášejících, atd.

Ing. Iva Bušinová

Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu, obč. sdružení

kategorie: Poznámka, RSS
Komentáře k článku
:
:
:
PDUWR:

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace