Poznámka

15 % sleva na veškeré čerstvé bezlepkové pečivo ze zásilkového obchodu s dárkem

bagety bezlepkové

Díky podpoře firmy Penam, která je výrobcem bezlepkového čerstvého pečiva jsme získali 15 % sleva na veškerý jejich sortiment!

V zásilkovém obchodě kromě čerstvného bezlepkového pečiva nabízíme také hotovou bezlepkovou směs na chléb pro zdraví Caltu a dále například Originální chlebové koření. Dodá vaší oblívené bezlepkové mouce přirozenou chuť klasického chleba.

Zásilkový obchod, provozovaný občanským sdružením Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu zařadil do své nabídky čerstvé bezlepkové pečivo od firmy Penam - chleby, bagety, mafinky. .

Ke každé objednávce jsme pro vás připravili malý, bezlepkový dáreček.

Díky organizaci se k vám bezlepkové pečivo firmy Penam dostane co nejčerstvější. Stačí pečivo objednat každé úterý do 12 hodin. Okamžitě předáváme objednávky do výroby. Objednané čerstvé zboží rozesíláme za týden. K zákazníkům domů se tak dostane čerstvé, příští středu, nejpozději ve čtvrtek, zásilkovou službou PPL.

Kromě čerstvého hotového pečiva si můžete objednat hotovou směs na přípravu velmi chutného, přirozeně tmavého bezlepkovéhoCalta chleba pro zdraví - Calta. Lze jej snadno připravit jak v domácí pícce, tak i v obyčejné troubě.

Připomínáme, že kromě nákladů na distribuci zboží zásilkového obchodu, jde kompletní zisk z prodeje na úhradu nákladů Poradenského centra (nájemné, internet, provoz webových stránek, telefon, ...). Nákupem máte šanci pomoci celiakům.  Děkujeme za objednávky.

Bezlepkové zboží si můžete objednat   ZDE

Iva Bušinová

Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu

kategorie: Poznámka
Komentáře k článku
:
:
:
MSMON:
Od: Lucka
Datum: 12.10.2012 20:46:08
pečivo od značky penam mi nechutná, je tvrdé, páchne a je suché. Ačkoliv bych měla dodržovat bezlepkovou dietu, raděj si dám křupavý rohlík od hankovce. Jinak dietu dodržuji, ale co se týče pečiva. NE

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace