Poradna

PORADNA : Nudné stránky ?

11.3.2007 : Otázka: -----

Proč jsou tyhle stránky tak nudné?I s celiakií může být zábava. Kde seženu nějké bezlepkové kamarádky?Na dietě jsme skoro celá rodina, zajímají mě zkušnosi někoho, kdo je na tom stejně. 

3.5.2010 : Odpoveď : Zbyněk Češka

Stránky jsou především o informacích. Nicmnéně, děláme na tom, snažíme se  ... . Snad Vás brzy uspokojíme. Pokud máte nějaký tip, co by jste chtěli na našich stránkách vidět, dejte vědět.

Zbyněk Češka, Ing. Iva Svobodová Bušínová 

kategorie: Poradna
Komentáře k článku
:
:
:
LZYKH:
Od: Kateřina
Datum: 14.6.2013 22:17:15
Dobrý den, vaše stránky nejsou nudné, ale přímo nesnesitelně stupidní. Sama jsem celiak, a kdyby bylo jenom tohle, tak jsem neskonale šťastný člověk. Necítím to jako nemoc, ani jako omezení, ani jako nudu, ani jako problém. Můžu jíst všechno, akorát některé věci nenakoupím v běžném obchodě nebo si to proboha upeču (uvařím) - CO JE NA TOM - to má být jako problém? Ale vaše ubohé stránky NIČÍ zvlášť začínajícím celiakům život, stačilo by trochu pozornosti, jak o tom píšete - JENOM TAKOVÍ LIDÉ, JAKO JSTE VY, Z TOHO DĚLÁTE PROBLÉM!!! a vědí to i v "normáních" poradnách, kde vám řeknou - víte, paní Bušinová měla zůstat jen u těch kuchařek - ano, ty jsou dobré, ale tím to končí paní Bušinová.

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace