bezlepkovadieta.cz » Poradna » Pečení v domácí pícce

Pečení v domácí pícce


Pečete si vlastní chleba a nějak to nejde ? Nebo teprve přemýšlíte o pečení v domácí pícce ? Tak či tak, tady možná najdete nějaký ten tip nebo nápad.

 

Celkem 13 článků
články: [1-10] [11-13]

PORADNA : Jsem začínající ...

28.3.2005 : Otázka: Palkova V

Jsem zacinajici bezlepkarka, prosim poradte mi s pecenim chleba. Zatim to je hruza hruzouci. Vzkousela jsem jiz par receptu z ruznych smesi a ruznych druhu mouky. Pekla jsem chleba v pekarne i v troube ale vysledek je nekdy hruzostrasny. Dekuji vam V. 

PORADNA : Pekárna Bravo

27.3.2005 : Otázka: Olga Venclová

Pokoušela jsem se upéci bezlepkový chléb v pekárně Bravo. Recept jsem použila z brožurky o bezlepkové dietě. Ale bohužel se mi nepodařiol ani na druhý pokus chléb upéci. Prosím o radu, jak na to. Pekárnu mám půjčenou a musím se rozhodnout, zda ji koupit či ne. Ale po nezdařených pokusech mám strach investovat. 

PORADNA : Pekárna AFK BM - 2 N

2.12.2004 : Otázka: Švarcová Jiřina

Prosím o sdělení, jestli máte zkušenost s pecí AFK BM - 2 N, koupili jsme ji v akci !Albert" a zatím zkušenosti nic moc. V českém překladu mám totiž pocit, že předpisy na bezlepkový chléb převzali z návodu na jinou pícku, protože píší o programu trvajícím 2 hodiny a u této pícky je 3 hodiny. Je tam dvojí kynutí a chléb je tuhý. Ještě bych prosila o sdělení, zda Xantanová guma je k dostání pouze ve Vaší prodejně. Ptala jsem se v Olomouci a nevěděli o co se jedná. Mouky a jiné směsi nemám problém koupit, ale gumu ne. Šla by poslat od Vás na dobírku poštou nebo jen expresní balíkovou? Chlebové koření zatím u nás nikdo nevyrábí? Děkuji Švarcová 

Celkem 13 článků
články: [1-10] [11-13]

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace