Pečení v domácí pícce

PORADNA : Bezlepkový program v pícce

4.2.2008 15:28:39 : Otázka: Jaroslava Vedralová

Dobrý den,
chci koupit domácí pekárnu pro pečení bezlepkového chleba. Je nutné, aby měla bezlepkový program? Jaký je rozdíl mezi programy na pečení normálního a bezlepkového chleba v domácí pekárně?
Děkuji za odpověď. 

17.2.2008 7:56:47 : Odpověď : Iva Svobodová-Bušinová

Dobrý den

určitě bych Vám doporučila po zkušenostech s různými druhy domácích pekáren zakoupit takovou, která má speciální program pro bezlepkové pečení. Těsto z bezlepkové mouky je stručně řečeno jiné, vyžaduje jiné zpracování, dobu kynutí i pečení a v tom se právě liší jednotlivé programy v různých pekárnách. Nákup tohoto pomocníka, v případě že si vyberete správně, máte na velmi dlouhou dobu, proto se nevyplatí v tomto případě šetřit. Vždyť v něm budete připravovat pečivo, na které budete denně odkázaná a určitě si budete chtít pochutnat. V našem zásilkovém obchodě nabízíme domácí pícku zn. Panasonic, která v našich testech vyšla jako naprostá jednička se slevou pro celiaky za cenu 4 000 Kč.

S pozdravem Iva Svobodová-Bušinová 

Komentáře k článku
:
:
:
MZZLS:
Od: pavla
Datum: 7.1.2011 15:38:19
Ahoj všem, chci koupit domácí pekárnu, protože dcera má bezlepkovou dietu. Už několik dní bloumám po netu a rozhoduji se jakou koupit. Váhám mezi Eta Duplica Vital, Panasonic 257, nebo Unold 68211. Unold mě uchvátil tím, že v něm lze vařit i rýže, ale nemá bezlepkový program, má tuto pekárnu někdo, kdo peče bezlepkově? Panasonic peče BL chléb, ale nenašla jsem u něj program vaření a to ani marmelád, lze v této pekárně i vařit? Eta je zase velmi doporučována bezlepkovými strávníky. Kdo zná tyto pekárny pomozte nám s výběrem. Díky. Zavřít odpověď

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace