Bezlepkové akce

PORADNA : Setkání Celiaků v Jeseníkách

28.11.2004 : Otázka: Petr Lochman

Dobrý den. Chtěl bys se zůčastnit setkání Celiaků v Jesenikách v roce 2005.Jsem začátečník a nevím kam napsat.Budu vděčný za informace.Díky. 

28.11.2004 : Odpověď : ing. Iva Bušinová

Dobrý den,

na těchto webových stránkách v sekci Informace a články - Připravované akce najdete kontakty přímo na hotel Dlouhé Stráně, kde se bude 2. Dvoudenní mezinárodní setkání celiaků konat. Po dohodě s vedením hotelu Vám doporučuji obrátit se přímo na hotel (telefon, email je uveden v pozvánce) a dohodnout si jaké služby (ubytování, dietní stravu atd.) požadujete. Doporučuji Vám také občas nahlédnout na stránky Připravované akce, kde budeme postupně uveřejňovat bližší informace o akci.

S pozdravem ing. Iva Bušinová, Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu 

kategorie: Bezlepkové akce
Komentáře k článku
:
:
:
OFMYB:
Od: lukas
Datum: 15.4.2015 15:03:51
svitavy větrná 24 svitavy +420704026128
Od: Roxy
Datum: 29.7.2011 13:56:56
Dobrý den, manžel je celiak a drží zhruba od 15let bezlepkovou dietu. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné nějak se připravit, čemu se vyvarovat nebo co naopak dělat, když bysme chtěli mít dítě a chceme zamezit tomu, aby muselo po manželovi držet bezlepkovou dietu. Existuje nějaká rada, jak se správně chovat před otěhotněním, když já sama celiakií netrpím. Jediné co vím, co se radí, aby se dítě minimálně první rok života stravovalo bezlepkově. Znamená to tedy i to, že je lepší, když kojící žena v tomto období jí také jen bezlepkově? děkuji

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace