bezlepkovadieta.cz » Kuchařka » Testujeme

Testujeme

Celkem 67 článků
články: předchozí záznamy[51-60] [61-67]

Italský oběd cestou do Indie

Tentokrát jsem si mňamku, kterou jsem nazvala tak divně, Italský oběd cestou do Indie(brzy se dozvíte proč), připravovala sama pro sebe.

 

Bramboráčky s pohankou jako buchta?

aPrázdniny jsou v plném proudu a tak se vám možná bude hodit recept na trošku jiné, ale přesto téměř stejné jídlo jako jsou bramboráky a sice Bramborák jako buchta. Nasytíte s ním nejen své děti, ale i spoustu jejich kamarádů.

Vyzkoušeli jsme - třešňové mňamky

aJó třeště zrály, sladký třešně zrály a jak to bylo dál ... tak nějak zpíval kdysi (ale to jsem byla ještě malá) Valdemar Matuška krásnou a tehdy prý velmi populární písničku o báječném, časně letním, ovoci.

Vyzkoušeli jsme za vás báječný moučník

aUž nevím kdo mi dnes nebo včera řekl: "Moje babička mně vždycky říkala, když nejvíc spěcháš, tak si sedni". Vzpomněla jsem si na tato slova v okamžiku, když jsem jednou rukou psala odpovědi do ankety časopisu Občan v síti, mého kolegy z Pacientské rady o tom, jestli regulační poplatky změní naše zdravotnictí, druhou jsem telefonovala s paní Švédovou, provozní hotelu Dlouhé Stráně ohledně zajištění ubytování pro vinaře, který bude konferovat ochutnávku vín na víkendovém setkání celiaků v Jeseníkách a do toho jsem "skypovala" s Evžou, spolupracovnicí Poradenského centra, aby připomněla zástupkyni kosmetické firmy Oriflame, aby do Jeseníků vzala hlavně korekční make-up na moje kruhy pod očima. Řekla jsem "DOST" a šla upéct buchtu.

 

Nedělní moučník od Jolany Papouškové

aJeden z důvodů, proč jsem se rozhodla vyzkoušet nový recept od Jolany Papouškové na Hrnkovou buchtu na mnoho způsobů byl, že jsem dostala možnost vyzkoušet horkovzdušnou troubu. Prosba paní Ireny z Prahy (uveřejněná 18.2.07 v Poznámce na těchto webovkách) rozpoutala zajímavou diskusi o tom, jak se má tento typ trouby správně používat. Vyzkoušením nového receptu v nové horkovzdušné troubě jsem vlastně "zabila dvě mouchy jednou ranou".

 

Pohankové vrutky

aKdyž je rodina rozmlsaná a vy nemáte čas

Chléb ze směsi MIX B

aSměs MIX B patří k těm dražším bezlepkovým směsím. Zajímalo nás, zda cena odpovídá také kvalitě hotového výrobku

Tak jsme ochutnávali v Bezlepkovém centru

Návštěva ze ŠvédskaKdo navštívil Bezlepkové centrum na Obilním trhu v Brně, muse ochutnávat a zkoušet!

 

 

 

 

 

 

Provensálský králíček

aKdyž maso voní po bylinkách

Celkem 67 článků
články: předchozí záznamy[51-60] [61-67]

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace