Pečeme v pícce Panasonic

Sekaná z Panasonicu

a1 kg mletého masa (1/2 hovězí, 1/2 vepřové), 3 vejce, 4 stroučky česneku, 150 g anglické slaniny, 150 g bezlepkového kabanosu nebo klobásek, sůl, majoránka, drcený pepř, drcený kmín

 

Do mletého masa přidáme vejce, drcený česnek, na kostičky nakrájenou slaninu a kabanos. Směs ochutíme solí, majoránkou, drceným pepřem a kmínem. Vše dobře promícháme. Z pečící nádoby v pícce na chléb zn. Panasonic vyjmeme hnětací hák a vložíme směs na sekanou. Program nastavíme na pečení - BAKE ONLY a dobu pečení na 1:30 minut.

Autor: Iva

Poznámka: Směs na sekanou můžete umíchat přímo v domácí pícce na chléb na programu např. PIZZA. V tomto případě přidejte kostičky slaniny a kabanosu až na závěr míchání. Před spuštěním programu na pečení doporučujeme vyjmout hnětací hák.

 

Fotografie
 

1    2     3     4     5

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace