Kuchařské fígle

Co když se pečivo nepodaří? Nevyhazujte jej!

Z nepovedeného pečiva, povedený řízekPokud se vám stalo, tak jako nedávno mně, že se bezlepkové pečivo prostě nevyvedlo, nezoufejte, nehažte pokrm "po psovi" ani do popelnice. Udělejte z nouze cnost. Z nepovedeného pečiva povedený řízek.  

Kromě nepovedeného bezlepkového pečiva budete potřebovat ještě česnek a čerstvou petrželku. Pečivo natrhejte na kusy,Mixujeme přidejte stroučky česneku, zelenou petrželku a rozmixujte na strouhanku. Doporučuji neskladovat, ale Obalujemeihned použít pro obalobání řízků, zeleniny, karbanátků a tak dále. Budete příjemně překvapeni chutí i vůní vašeho "nepovedeného pečiva".

Autor: Iva

Komentáře k článku
:
:
:
EFBPE:
Datum: 16.5.2014 8:08:19
Mě se taky jeden chlebík nepodařil, tak jsem ho zpracovala takto: nejdřív jsem osmažila na másle a na cibulce pokrájenou zelenou papriku, kousek uzeniny a orestovala do změknutí. Pak jsem přidala rozdrobené kousky chlebíka, chvilku opekla do zlatova a na závěr jsem přidala 3 rozšlehaná vejce a míchala do hotova. Hotové jsem osolila, opepřila a posypala petrželkou. Měli jsme teplou večeři a nikdo nic nepoznal. :-D
Od: Jitka
Datum: 10.12.2013 14:08:06
Michala: mohla bych vas poprosit o přesnější recept a postup na tu pizzu? Jsem zacatecnice:-). Ocenim i treba rady, co davate nahoru. Nejlepe prosím i do mailu.
Od: Michala
Datum: 17.4.2011 23:21:05
Dobrý nápad. U nás se nepovedený nebo zbylý chleba nakrájí na větší kostky a zmrazí. Když se ho trochu nastřádá, rozmrazíme, zalijeme mlíkem nebo vodou, necháme rozmočit, rozmixujeme tyčovým mixérem na kaši, dodáme droždí, vejce, mouku, někdy i sůl a pečeme z něj pizzu.

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace