Seznam škol, které vaří bezlepkovou dietu

Školní jídelny, které vaří bezlepkovou dietu na mapě

Lokalizace jídelen s bezlepkovou dietou v mapě České republiky ... na bázi google map ... uvnitř článku.

Pokud znáte nějakou další školní další jídelnu, kde vaří s ohledem na bezlepkovou dietu, neváhejte a napište nám o ní na info@bezlepkovadieta.cz . Zahrneme ji do databáze i pro ostatní. Pokud najdete chybné nebo zastaralé informace ve stávající databázi, budeme také rádi když nás upozorníte. Díky.

( Aktualizováno 19.1.2015 - v databazi je momentálně 131 jídelen ) Děkujeme všem za cenné osobní zkušenosti ....


 

 

MAPOVÝ PŘEHLED JÍDELEN,

KDE SE VAŘÍ BEZLEPKOVĚ


  

Komentáře k článku
:
:
:
WNCQI:
Celkem 26 příspěvků
zprávy: [1-20] [21-26]
Datum: 10.1.2022 14:37:31
Dobrý den, žádná mapa jídelen se mi bohužel nezobrazuje a přitom by mě to moc zajímalo. Funguje tato stránka ještě? Děkuji.
Datum: 29.6.2021 9:52:49
Pozornost. Jsem pan Wagdy Rezkel Sheikh. Pracuji s Vystar Credit Union Bank Florida USA. poskytujeme obchodní půjčku nad 50 000 USD na 10 milionů USD na 500 000 000 USD na investice do jejich obchodní organizace. budeme investovat do vaší společnosti maximálně po dobu 5 let, než splatíte fond spolu s 5% úrokovou sazbou. Poskytujeme půjčku s 5% úrokovou sazbou s maximální dobou trvání 5 let, abychom splatili částku půjčky s 5% úrokovou sazbou. Pokud máte zájem, laskavě kontaktujte tento e-mail: wagdyrezkelsheikh@gmail.com nebo prostřednictvím čísla WhatsApp: +1 (260) 475-9549 a pokračujte v investování. dík Wagdy Rezkel Sheikh
Od: Ivik
Datum: 4.12.2017 9:51:43
Dobrý den, nevíte prosím, která škola v NOvém JIčíně vaří bezlepkově ? Děkuji . Máte třeba zkušenosti z běžných školních jídelen, kde vám ohřejí bezlepkové jídlo - hotovku zatavenou ve folii? Mi v naší ZŠ řekli, že kdyby chtěli vařit bezlepkově, museli by míét nutriční terapeutku a to by se jim finančně nevyplatilo.
Od: Soňa
Datum: 3.2.2017 13:40:00
Dobrý den, nevíte o nějaké škole na Vsetíně nebo ve Valašském Meziříčí, kde se bezlepková dieta vaří ? Začali ji vařit na Vsetíně na gymnáziu pro pár studentů a cizím strávníkům ji neprodají :-( S.
Datum: 14.6.2016 14:45:15
MS Pistalka, Chlupova, praha 13, je ochotna upravovat jidlo pro bezlepkovou dietu. Nemohu krabickovat (pry z duvodu hygieny), ale mohu donest originalne zabalene mouky, testoviny, peciva. Bohuzel i pecivo musi byt kupovane a balene :(
Od: Tereza
Datum: 14.6.2016 14:43:06
V seznamu mate chybne gymnasium Heyrovskeho na praze 13c na strankach maji uvedeno cituji: Školní jídelna Gymnázia Jaroslava Heyrovského nevaří bezlepkovou dietu.
Od: Marie
Datum: 12.11.2015 9:21:07
Nově vaří (vozí jídlo) bezlepkové obědy v ZŠ sv. Voršily v Praze 1. Ve škole asi 9 bezlepkových dětí. Je to velká úleva maminkám, které předtím obědy donášely. Jsme za to moc vděční :-)
Od: Jana
Datum: 21.10.2015 13:38:07
Nově vaří ve školní jídelně Paskov, Frýdek-Místek, vaří zatím pro tři děti, a my budeme čtvrtí :-)
Datum: 4.10.2015 13:44:36
ZŠ Milenova Brno již nevaří, ZŠ Merhautová také ne a nebude. Děkujeme za novou vyhlášku ministerstvu. Brno sever již nevaří nikde.
Od: hankapan
Datum: 6.3.2015 11:44:44
Dle infirmací na webových stránkách Gymnázia J.Heyrovského, Praha 5 školní jídelna bezlelpkovou dietu NEVAŘÍ. :-(
Od: Soňa
Datum: 3.3.2015 19:40:07
Dobrý den, SPS stavební ve Valašském meziříčí už bbezlepkovou dietu nevaří. S.S.
Od: jarka
Datum: 10.1.2015 20:12:59
varim zs tyrsova plzen pro jednoho dite .rodice prinesou chleb a knedliky jinak mu vse pripravime
Od: Lucka
Datum: 4.7.2014 7:43:42
No to mi nerikejte, ze v Plzni proste neni zadna skola nebo skolka, kde budou varit bezlepkove. Vyvaruji synovi do skolky kazdy den, ale predstava, ze to budu delat jeste X let, s 5 hodinami spanku kazdy den.... horzny
Od: Lukáš
Datum: 2.11.2013 21:31:55
Dobrý den,nevíte jak bych se mohl zbavit bezlepkové diety?mám jí 1 rok.Je mi 15let.
Datum: 21.9.2013 14:11:54
Renáta: Dobrý den, zcela rozumím Vašemu rozhořčení. Ale u nás ve Zbýšově před 4 lety dceři jídlo ohřívaly a žádné jsme nemuseli platit. myslím si, že je to jen na ochotě \vám nějakým způsobem pomoci. marcela
Od: Renáta
Datum: 14.4.2013 9:08:05
Dobrý den, dcera má 4roky a ted ji zjistili alergii na lepek jsem ráda že v dnešní době je hodně možností jak rodičům usnadnit vaření a rady co se tyče této diety jsem zklamaná jen z jednání některých školních zařízení děti s celiakii přibývá a ve školkách nebo školách tady na Jablunkovsku to neřeší. Nám nezbývá nic jiného než si do školky vařit vlastní jídlo a ještě k tomu si musíme brát jídlo ze školky protože to udajně nejde odhlásit pokud už do školky chodí musí brát i jídlo
Datum: 9.11.2012 20:11:49
Dobrý den všem, syn se konečně zbavil alergie na lepek, snad již opravdu a navždy, proto s velkou radostí ruším bezlepkový sektor v naší kuchyni a ráda velmi levně!! prodám zbylé nenačaté a neprošlé potraviny: instatní směsi na knedlíky, noky, mouky, Pan Caré, Mix B, Mix C, těstoviny... Na ceně se dohodneme, nechci na tom vydělat, jen se nějak elegantně těch věcí zbavit - vcelku nám chutnaly, ale s velkou radostí se pouštíme do lepkových. Zájemcům, co mi napíšou na e-mail, pošlu přesný seznam.
Od: Markéta
Datum: 14.7.2012 23:02:07
Dobrý den,mám dceru ve 4.třídě a naše škola v praze 6,konkrétně Gen.Peřiny nám vyšla vstříc a jako jedniné z celé školy je schopná zajistit dceři bezlepkovou dietu.
Od: Zdenka
Datum: 30.9.2011 17:12:52
Eva D.: Dobrý den Evo, tak to jsme na tom stejně. A bohužel je to tak. Je to jen dobrá vůle, když by ve školních jídelnách vařili bezlepkovou stravu. Zatím pro tuto situaci PRÝ není upravený nějaký "zákon" o školním stravování. Nám to také řekli ve školce, a to samé nás čeká i ve škole (tam jsem se také ptala). Prý už takhle mají dost práce, než aby mysleli na to, že musí před finálním dokončení odebrat jednu porci. Ale upřímně zase na druhou stranu si """vážím""" té tvrdé upřímnosti, než kdyby slibovali a já po nějakém čase zjistila, že dcerka je plná lepku. Budeme muset každý den nosit svojí stravu, kterou oni ohřejí. K tomu musíme podepsat, že neseme zodpovědnost za nezávadnou stravu my sami. Ulítlé, že ?? Četla jsem již dotaz na tento problém, který byl psán asi na ministerstvo, a pan hlavní hygienik odepsal právě to, co jsem už psala. Že zákon o stravování .....bla bla. Dost mě mrzí, když je tolik nemocných celiakií mezi dětmi, proč ho tedy neupravý. Vím, že je to třeba komplikované, ale je to jen pohodlnost těch nahoře, kteří tyto problémy nemájí a tudíž si neuvědomují, jak to ty děti tak trochu odstrkuje od ostatních při určitých záležitostech. Škoda slov.
Od: Eva D.
Datum: 29.9.2011 9:19:31
Dobrý den, mám dítě v první třídě ve škole na Praze 4. Školní jídelna nám nechce vyjít vstříc a vařit bezlepkově (odebrat jídla před zahuštěním, atd.). Tvrdí, že by museli přijmout dietní sestru, aby jídla byla v pořádku. Poradíte mi někdo, zda to tak opravdu je a bez sestry nemohou dietně vařit? Děkuji za informaci
další strany [1-20] [21-26]

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace