Pojištění celiakie a diabetu pro děti a rakoviny pro dospělé

Dědičnost hraje ve výskytu celiakie v rodině důležitou roli. Podobné  to může být i u diabetu. Také na pojištění onemocnění rakovinou u dospělých se nezapomíná.

Schválený návrh screeningu celiakie přímo doporučeje, v případě výskytu onemocnění celiakií v rodině, vyšetřit na tuto nemoc všechny její členy prvního i druhého stupně.  Máte celiakii a dítě, které ještě nebylo na vyšetření? Důležitým momentem zabezpečení dítěte je jeho pojištění na onemocnění celiakií a také na diabetes.Podrobnosti se dozvíte z přiloženého letáku, případně si možnosti ověřte přímo u uvedeného poradce pro finační plánování. Například při diagnostikování celiakie nebo diabetesu vám bude vyplaceno 30% z pojistné částky.  Získané peníze se určitě budou hodit pro pořízení dobrého vybavení kuchyně, novou domácí pekárnu na bezlepkové pečivo a nebo na něco úplně jiného. Do připojištění je zároveň zahrnuto 55 nejčastějších závažných onemocnění dětí, které mohou potkat i vašeho potomka.

S určitou nadsázkou lze také napsat, že tak či onak se s nádorovým onemocněním v průběhu života setkáme všichni bez výjimky a Damoklův meč rakoviny visí prakticky nad každým z nás. S prodlužující se délkou lidského života paradoxně narůstá i pravděpodobnost, že nás postihne zhoubný nádor. Zjednodušeně řečeno je to tím, že více lidí se nádoru "dožije". Statistika hovoří jasně, každý 3 obyvatel České republiky v průběhu svého života onemocní rakovinou (informace z webu České onkologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně).

Nemoci zabránit neumíme, ale umíme vás zajistit v případě onemocnění až částkou 750 000 Kč. Takže si v případě léčení budete moci dovolit například nadstandartní doléčení a rehabilitaci. Více podrobných informací získáte u poradce pro finanční plánování ING na letáčku - tel: 737608717.

plakát

Po kliknutí na letáček se zobrazí ve velikosti, která lze přečíst.

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace