Fotoreportáže

Losování výherce mikrovlnky v živém vysílání - fotoreportáž

obrV pondělí, 20. února 2006 jsme slavnostně ukončili II. kolo soutěže školních jídelen vylosováním výherců.

V pondělí, 20. února 2006 jsme slavnostně ukončili II. kolo soutěže školních jídelen vylosováním výherců. Losování proběhlo v přímém vysílání pořadu Apetýt, Českého rozhlasu Brno. Čestného úkolu vylosování vítěze mikrovlné trouby a dárkového balíčku se ujal ředitel Českého rozhlasu Brno pan Ludvík Němec. Český rozhlas Brno je mediálním partnerem pořadatele soutěže, Poradenského centra pro celiakii a bezlepkovou dietu.

Vítězem a majitelem mikrovlné trouby se stává Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Kvítková ulice 4338, Zlín

Cenu věnovalo Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu.

Dárkový balíček od firmy Mantler ČR s.r.o. dostane paní Sylva Silná, která vítěznou školu do naší soutěže přihásila

Cenu věnovala firma Mantler CZ, s.r.o.

Blahopřejeme!!!!


Poděkování si zaslouží: firma Mantler CZ s.r.o. - za krásný dárkový balíček

 

Český rozhlas Brno - ředitel pan Ludvík Němec za šťastnou ruku při losování - redaktorka Mgr. Zdenka Dufková za podporu snah celiaků o lepší život

fotograf Igor Zehl - za perfektní fotky z natáčení a pomocnou ruku při realizaci projektů poradenského centra

Hlavním záměrem této akce bylo poděkovat všem pracovníkům škol a školních jídelem, kteří se rozhodli pomoci nemocným dětem. Za všechny děti odkázané na bezlepkovou dietu i za jejich rodiče Vám upřímně děkujeme! Velmi si Vaší práce vážíme. Snad si mnozí z Vás ani neuvědomujete, jak moc tím pomáháte nemocným dětem zapojit se do kolektivu a prožít se svými spolužáky obyčejné dětské radosti ve školních jídelnách, na které se mnohdy vzpomíná celý život.

Děkujeme!

Dalším cílem bylo shromáždit informace a kontakty na ty školní jídelny, které jsou ochotné pro své strávníky připravovat bezlepkové jídlo. Často se na nás obracejí rodiče dětí - celiaků a prosí nás o zprostředkování těchto informací. Z tohoto důvodu Vás vyzíváme, posílejte dál kontakty na další školní jídelny, ve kterých se bezlepkově vaří. Vaše informace přidáme do seznamu, který bude v nejbližší době uveřejněn na těchto webových stránkách v sekci Kde se najíte - Školní jídelny. Přesto, že databáze školních jídelen kde vaří bezlepkově je poměrně velká, zdaleka není úplná a doufáme, že budou přibývat další.

Autorem fotografií je Igor Zehl www.fotonoviny.cz

 

 Ředitel Českého rozhlasu Brno, Ludvík Němec od nás Naše hostitele velmi zajímala problematika celiaki Panu řediteli jsme popřály šťastnou ruku.
Ředitel Českého rozhlasu Brno, Ludvík Němec od násNaše hostitele velmi zajímala problematika celiaki Panu řediteli jsme popřály šťastnou ruku.
 Vítězem mikrovlné trouby se stává ... O přípravě bezlepkové stravy ve školních jídelnách Mikrovlnka, kterou dostane vítěz.
 Vítězem mikrovlné trouby se stává ... O přípravě bezlepkové stravy ve školních jídelnách Mikrovlnka, kterou dostane vítěz.
 Dárkový balíček pro přihlašovatele vítězné školní  
 Dárkový balíček pro přihlašovatele vítězné školní  

 

Datum vystavení: 28.2.2006

kategorie: Fotoreportáže

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace