bezlepkovadieta.cz » Info a články » Fotoreportáže

Fotoreportáže

Celkem 19 článků
články: [1-10] [11-19]

VI. celostátní setkání celiaků v Jeseníkách v roce 2009 ve fotografiích

Jeseniky06IV. celostátní setkání celiaků v Jeseníkách v roce 2009 -  2. až 4. října 2009

hotel Dlouhé Stráně - Kouty nad Desnou - okr. Šumperk

Už víte kam na dovolenou? Co třeba do Františkových Lázní

Františkovy LázněNesmrtelný František

Podle paleontologických nálezů využívali prameny v okolí Františkových Lázní již pravěcí lidé. Zaručuji, že se vám tady také bude líbit. Před pár dny jsem tady strávila noc a den. Bohužel jsem si lázeňských radovánek moc neužila, s personálem jsme probírali zásady bezlepkového stravování, aby vám na dovolené nic nechybělo.

VI. červnové setkání Klubu manažerek v roce 2011, České společnosti pro jakost, o.s.

Fryšava 2011

setkání pražských manažerekJiž šesté setkání odborné skupiny „Klub manažerek“ se uskutečnilo tradičně druhý víkend v červnu 10. – 12. 6. 2011  na Vysočině - v pensionu Fryšava na Fryšavě.  Členství v Klubu manažerek stát se členkou této společnosti nebylo povinné, ale zjistila jsem, že z Poradenského centra pro celiakii a bezlepkovou dietu, o. s. v České společnosti pro jakost nejsem sama.

Na rozdíl od minulých let, kdy byly  akce převážně věnovány osobnímu rozvoji, v tomto roce se tematicky zaměřujeme na některé aspekty týkající se našeho zdraví. Letošní akce jsme shrnuly pod společný název VĚNUJME SE TAKÉ SVÉMU ZDRAVÍ…a takto se rovněž jmenoval i červnový víkend.

Celiaci, postavte si pec

Pec pana PavlaNedělám si z vás legraci. Myslím to vážně! Po návštěvě na chalupě u pana Pavla jsme s přítelem začali vážně přemýšlet, kam postavíme pec.

 

Bezlepkový den poslance Zdeňka Škromacha

skromachPoslanec Parlamentu České republiky ing. Zdeněk Škromach přijal pozvání Poradenského centra pro celiakii a bezlepkovou diet a 15. září 2008 strávil ve společnosti celiaků a bezlepkové diety,

Světem bezlepkových perníčků

obrKrásně voní a přinášejí radost, potěšení, vyznáváme jimi lásku, děkujeme, obdarováváme jimi své blízké a báječně si na nich pochutnáváme - perníčky.

Když pan Horký peče chleba

obrNedávno jsme vás jménem paní Ireny požádali o radu, jak upéct v horkovzdušné troubě bezlepkový chléb. Přišla spousta rad a nápadů. Všechny jsou uvedeny v komentářích u článku "Potřebuji rychle poradit!" Jedna rada, si ale určitě zaslouží větší pozornost. Je od pana Františka Horkého, který prosbu o radu vzal skutečně z gruntu. Posuďte sami!

Fotky, které jste ještě neviděli

obrII. celostátní setkání celiaků v Jeseníkách je už dávno minulostí. Alespoň fotografiemi, které nám zůstaly v archívu se k němu vrátíme.

Losování výherce mikrovlnky v živém vysílání - fotoreportáž

obrV pondělí, 20. února 2006 jsme slavnostně ukončili II. kolo soutěže školních jídelen vylosováním výherců.

Celkem 19 článků
články: [1-10] [11-19]

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace