Děti

Šikana našich dětí

Na stránkách U Berušky

Kde hledat pomoc při psychických problémech dětí

Pokud má Vaše dítě psychické problémy se zvládnutím bezlepkové diety, nebo jakékoliv jiné, je vždy lepší, navštívit odborníka - dětského psychologa.

Jak pomoci dítěti s přechodem na bezlepkovou dietou?

"Zavedení diety je dobrodružná cesta. Dívejte se na ni jako na výzvu a ne jako na nepřítele. Dieta vám dává do ruky konkrétní a efektivní pomoc pro vaše dítě. Už se nemusíte cítit tak beznadějně a víte, že je zde něco, co pro své dítě můžete udělat." Toto jsou slova Lindy Neubauerové, terapeutky Son-rise programu - speciálního programu domácího vyučování pro děti a dospělé s autismem. Jejích zkušeností se zaváděním GFCF diety doporučujeme využít i pro bezlepkovou dietu.

Bez lepku - Neřeš to! Slogan nebo životní styl?

Vždy jde o úhel pohledu. Nevím proč to tak je, ale každému z nás se občas v životě přihodí něco nepříjemného. Potom nám pomůže každé povzbuzení, každá podaná ruka.

Pojištění celiakie a diabetu pro děti a rakoviny pro dospělé

Dědičnost hraje ve výskytu celiakie v rodině důležitou roli. Podobné  to může být i u diabetu. Také na pojištění onemocnění rakovinou u dospělých se nezapomíná.

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace