Bezlepková dieta

Poradna pro bezlepkovou dietu - po dohodě

 

Návštěvu s poradnou je možné dohodnout na mobilní telefonu 605 878 337, nebo email: info@bezlepkovadieta.cz. 


Poradna je určena nejen celiaků a jejich blízkým, ale také těm, kteří dodržují, nebo budou dodržovat bezlepkovou dietu. Hlavním cílem poradny je zlepšit informovanost laické i odborné veřejnosti.

Náplň práce poradny:

  • edukce celiaků do bezlepkové diety
  • besedy o bezlepkové dietě
  • kurzy vaření a bezlepkového pečení
  • ochutnávky
  • telefonická poradna na mobilním čísle: 605 878 337  nebo na emailu: info@bezlepkovadieta.cz
  • provozování webových stránek www.bezlepkovadieta.cz
  • vytváření informačních materiálů
  • spolupráce s lékařskými zařízeními
  • spolupráce s firmami a společnostmi, které vyrábí, dováží a distribuují bezlepkové potraviny a suroviny

Poradna a další aktivity po dohodě na telefonu: 605878337


ing. Iva Bušinová

 businova@bezlepkovadieta.cz


Fotky ze stěhování a zařizování. Z finančních důvodů byl provoz poradny zdrušit. Dál bude fungovat po telefonické dohodě:

Před nastěhováním Z garáže na Nové sady Pomocníci - Zbyněk a Jurášek Přestěhovat všechno zboží byla pořádná fuška! Bezlepková pizza z LaStrady nám dodala energii i náladu Jedno z mých dětí montuje skřínku Podařilo se!

Komentáře k článku
:
:
:
KFAAX:
Od: zbyces
Datum: 29.10.2011 19:25:37
Pani Ivo z prispevku "5.10.2011 13:55:34".: Me je lito Vas, nevite o cem mluvite. A jste si sama sebou natolik jista, ze si neuvedomujete jak ublizujete nekomu jinemu. Pani Businova nelze. A mozna ze bych mel, pro Vase dobro, Vas prispevek smazat. Ale vite co ... ja Vas v tom necham vykoupat at tu Vas prispevek lezi a lide vi co jste zac. Schvalne ho nesmazu ... . Ale ty ostatni jsem smazal, Vase chovani pani "Iva" s IP adresou "78.80.153.201" si laskave odpuste a mrknete sem: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=105.
Od: ivab
Datum: 26.10.2011 21:37:19
Iva: Opravdu Vám "nebudu mazat med kolem pusy" V tak vážných věcech se nežertuje. Vím, že cizí neštěší těší, tak si jej užijte. MOc díky všem, kteří jste mi upekli bezlepkovou buchtu. Ani jsem netušila, jak moc mi scházela. Taky jsem v nemocnici dostala k dnešní snídani báječnou bezlepkovou buchtu. K tomu hrneček studeného mlíčka a nic mi nechybělo. Když mi něco bezlepkového pošlete, budu vám vděčná ::-))). I když tady vaří dost dobře, ale .... Moje číslo je 605878337. Prozradím, kde ležím. Také mi strašně schází obyčejná bezlepková omáčka, třeba koprová, k tomu vajíčo a brambůrka. Tak obyčejné jídlo..... Vaše Iva
Od: B.
Datum: 22.10.2011 17:50:08
Přejeme brzké uzdravení:-)Brzký návrat z nemocničního prostředí :-)a hodně sil do další práce:-)
Od: Iva
Datum: 5.10.2011 13:55:34
To je mi líto, že paní Bušinová onemocněla. Také je mi líto, že paní Bušinová nám všem lže. Pokud vím, je na měsíc ve Švédsku. Asi mne smaže i na dálku. Nebo mi odpoví?
Od: ivabb
Datum: 4.8.2011 14:29:02
Dobrý den, v Bezlepkovém centru máme již vše nastěhováno. V tuto chvíli zbývá ještě vybalit pár krabic a hlavně sháníme elektrikáře - potřebujeme zapojit světla a do jedné místnosti zavést elektřinu. Já jsem v Bezlepkovém centru téměř každý den, ale zařizuji spoustu věcí, proto pokud nás chcete již nyní navštívit, prosím volejte dopředu na mobil: 605 878 337. Připravujeme slavnostní otevření, pravděpodobně první sobotu v září. Každá pomoc je vítaná! Díky a těším se na Vás. Iva Bušinová
Datum: 1.8.2011 11:24:00
Prosím o sdělení, zda je centrum již otevřeno a nebo je třeba podpořit otevření finační částkou. Děkuji M. Jonášová zdrav.sestra Brno

Přihlášení

Přihlášení
Login:
Heslo:

Cestujeme s bezlepkovou dietou

Jadran

Zajímavá nabídka na šnorchlování a potápění v Egyptě s bezlepkovou dietou

Dovolená

Česko-egyptská cestovní kancelář Theya Thours porádá mořské výlety, mořské safari, šnorchlování, potápění, kurzy potápění, moto safari, super safari, jeep safari, safari Nová oáza, výlety Káhira, Luxor, Asuán

Na každém výletu jsou česky nebo slovensky hovořící průvodci.

Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All Inclusive přímo u pláže. Vhodné pro celiaky i tělesně postižené.

Prověřená dovolená - CK Permanent SE. v Chorvatsku 2014

Chorvatsko

CK Permanent SE. - Jadran Pag pro Vás zajišťuje pobytové zájezdy v Chorvatsku na ostrově Pag.  V nabídce je i tradiční bezlepková a bezlaktózová dieta včetně možnosti nákupu bezlepkových potravin.

Příběhy celiaků

Dětský lékař mě označil za chcípáčka

Přidám krátce svoji osobní tragedii, kteoru bych nazvala moučné peklo.

Má mít celiak děti či ne?


Dobrý den, ankety na těchto webových stránkách, zda by celiak měl či neměl mít děti jsem si všimla kdysi, když jsem ještě neměla dítě ani zjištěnou celiakii. Kvůli kamarádce , která celiakii má a děti mít nemůže.

Zuby se mi tak kazily, že jsem jich 6 musela nechat vytrhnout

Mám také celiakii  a chtěla bych se s vámi podělit o začátcích  mojí nemoci. Vše začalo v 18 letech,  po porodu dcery. 

Dolní navigace